To nejlepší na závěr!

Konečně je dobojováno! Po úvodních kolech se to zdálo být jako nesplnitelný úkol, ale i neskutečné věci se dějí! Všemi odepisováni jsme se dokázali vyhrabat ze samého dna tabulky, přemohli jsme i letošního „strašáka“ v podobě tristní koncovky a nakonec nám i na další sezonu patří titul třetiligový tým.

K udržení 3.ligy jsme dnes potřebovali bezpodmínečně vyhrát oba zápasy. V cestě nám však stál vedoucí tým soutěže Sokol Vinohrady a nevyzpytatelní Panthers Praha.

První zápas proti Vinohradům nabídl to nejlepší, co může třetiligový zápas nabídnout. Slušně zaplněná hala viděla skvělý zápas. Soupeře, který nás v prvním měření sil zcela odrovnal, jsme obrovským nasazením a dobrým pohybem dokázali zatlačit k jeho brance a vytvářeli si dobré střelecké příležitosti. Pro vývoj celého útkání se první třetina ukázala být jako klíčová. To po dvou rychlých brankách Černého a Randy jsme soupeři odskočili na 3:0. Vinohrady se nedostávaly do vyložených šancí a ohrožovaly velmi jistého Karšňáka pouze z velkých vzdáleností. Důležité bylo, že jsme vysoké tempo udrželi až do samotného konce, kdy se soupeř pokusil o závěrečný tlak, ale naštěstí se mu nepodařilo zápas zdramatizovat.A tak jsme mohli slavit zcela zasloužené vítězství!

Druhé utkání bylo zpočátku poněkud nervozní. Panteři hráli za hranicí faulu, ale rozhodčí jejich nečistou hru tolerovali!?! Naštěstí jsme to zvládli bez jakýchkoliv výlevů a oplácení a soustředili se jen na hru. Postupem času jsme ovládali hru a zcela vyčerpaného soupeře, který doplatil na malý počet hráčů, dorazili v závěrečné třetině.

VÝSLEDKY:

TBC – TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2 (3:0;0:1;2:1)

Branky TBC:Černý(Rambousek),Černý(Rambousek),Randa,Rambousek,Matyáš(Kovařík)

TBC – FBk Panthers Praha 6:1 (2:0;0:0;4:1)

Branky TBC:Černý(Rambousek),Šimon,T.Pokorný(Karšňák),J.Pokorný,T.Pokorný(Černý),Kovařík(Randa)