Králův Dvůr

TRAVERZA SE PROHNULA HNED V PRVNÍ TŘETINĚ A UŽ SE NENAROVNALA

Tago Mago nastoupilo s Honzou Bobisudem v brance. Ten ale inkasoval už po 29 vteřinách z hole „Karlose“ Horkého. V šesté minutě byl stav 4:0 a usměvavý „Bobík“ pustil do klece kolegu Bínu. Traverza vzápětí korigovala a třígólový rozdíl vydržel až do přestávky.

Ve druhém dějství na další snížení hostí reagoval T.B.C. dvěma góly, když tím šestým – vítězným – Horký dovršil hattrick z nahrávky Petrmichla. Ten pak opustil roli nahrávače a sám zavěsil – z nahrávky Horkého. A protože ve svém snažení nebyli osamoceni, skóre dosáhlo v 36. minutě stavu 9:2.

Bylo rozhodnuto, přesto byla třetí část ještě zajímavá. „Pejsek“ Novák čelil dvěma nájezdům, ten první zneškodnil. Tím druhým dala Traverza skóre konečnou podobu. Klíčem úspěchu byla střelecká produktivita T.B.C. a zodpovědně blokované střely Mukařovských.

T.B.C. Králův Dvůr – TJ Sokol Mukařov Tago Mago 11:5 (4:1, 5:2, 2:2)

branky (asistence) T.B.C.: 00:29 Karel Horký (Marek Sluka), 03:40 Tomáš Pokorný (Pavel Hušák), 04:21 Karel Horký (Jan Petrmichl), 05:37 Michal Kubert (Jan Petrmichl), 27:10 Michal Kubert (Jan Petrmichl), 30:57 Karel Horký (Jan Petrmichl), 32:50 Jaroslav Pokorný (Pavel Dvořák), 33:07 Jan Petrmichl (Karel Horký), 35:13 Karel Horký (Roman Merhout), 56:18 Pavel Dvořák (Roman Merhout), 59:15 Roman Merhout

střely: 29:21 (12:6, 11:7, 6:8)

vyloučení: 2:2; využití: 1:1

diváků: 58

TOP 6 hráčů v bodování zápasu
(ne obvyklých 5, aby to Pavlovi nebylo líto)

1. Karel Horký (T.B.C. Králův Dvůr) 5 (4 + 1)
2. Jan Petrmichl (T.B.C. Králův Dvůr) 5 (1 + 4)
3. Roman Merhout (T.B.C. Králův Dvůr) 3 (1 + 2)
4. Michal Kubert (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (2 + 0)
5. Ondřej Kalát (TJ Sokol Mukařov – Tago Mago) 2 (1 + 1)
6. Pavel Dvořák (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (1 + 1)

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…