Králův Dvůr

V SEMIFINÁLE MÁME 3 MEČBOLY

I druhý semifinálový zápas byl napínavou taktickou bitvou s lepším vyústěním pro domácí. Ti se ujali vedení na počátku šesté minuty, když Šebor zúročil nahrávku Dvořáka. Po dvou minutách bylo vyrovnáno, aktéry byli (hádáte správně) Měřička a Malý. Štíři přidali další branku na konci patnácté minuty. Gólem do šatny vyrovnal Merhout po Slukově asistenci. Stejně jako v sobotu se šlo do šaten za nerozhodného stavu.
První polovina druhé části byla poměrně sterilní pasáží. Ve 32. minutě po nedorozumění domácí obrany musel Hušák zatáhnout za záchrannou brzdu, aby zastavil unikajícího Havelku a byl vyloučen za sekání. Přesilovku soupeře jsme bránili solidně, až těsně před jejím koncem ji využil Havelka, když při standardce před domácí klecí našel skulinu ve zdi. Do konce třetiny se ale dvakrát trefil Horký a otočil skóre. Přes menší střeleckou kadenci jsme třetinu vyhráli a skóre bylo po dvou třetinách identické jako v sobotu.
Na začátku třetího dějství zvýšil Vágner. Pak jsme nevyužili dvě přesilovky: nejprve po vyloučení Hanzlíka za podražení Sluky, pak Slepičky za bránění ve hře Petrmichlovi. Zadařilo se až při plném počtu mužů na place – dva slepené góly přidal v časovém rozmezí 56:13 – 57:01 Križko. Štíři kontrovali v přesilovce po vyloučení Šebora za nesportovní chování (čti za „kecy“). Čtyřgólové vedení vrátil svému týmu Križko a završil hattrick. Poslední slovo nedělního příběhu ale měli hosté – 6 vteřin před sirénou zapadla za Sunkovského skákavá střela Měřičky.
T.B.C. Králův Dvůr – FBC Štíři Č. Budějovice 8:5 (2:2, 2:1, 4:2)
branky (asistence) T.B.C.: 05:14 Filip Šebor (Pavel Dvořák), 18:46 Roman Merhout (Marek Sluka), 34:25 Karel Horký (Marek Sluka), 37:36 Karel Horký, 43:57 Marek Vágner (Radek Križko), 56:13 Radek Križko (Marek Sluka), 57:01 Radek Križko (Marek Vágner), 59:46 Radek Križko (Petr Duchek)
střely: 25:27 (9:7, 4:11, 12:9)
vyloučení: 2:2
využití: 0:2
diváků: 165
Kanadské bodování zápasu:
1. Radek Križko (T.B.C. Králův Dvůr) 4 (3 + 1)
2. Lukáš Malý (FBC Štíři Č. Budějovice) 3 (1 + 2)
3. Marek Sluka (T.B.C. Králův Dvůr) 3 (0 + 3)
4. Karel Horký (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (2 + 0)
5. Michal Měřička (FBC Štíři Č. Budějovice) 2 (2 + 0)
6. Marek Vágner (T.B.C. Králův Dvůr) 2 (1 + 1)
7. Filip Šebor (T.B.C. Králův Dvůr) 1 (1 + 0)
8. Lukáš Froněk (FBC Štíři Č. Budějovice) 1 (1 + 0)
9. Ondřej Havelka (FBC Štíři Č. Budějovice) 1 (1 + 0)
10. Roman Merhout (T.B.C. Králův Dvůr) 1 (1 + 0)
11. Michael Kudláček (FBC Štíři Č. Budějovice) 1 (0 + 1)
12. Pavel Dvořák (T.B.C. Králův Dvůr) 1 (0 + 1)
13. Petr Duchek (T.B.C. Králův Dvůr) 1 (0 + 1)
14. Vlastimil Stejskal (FBC Štíři Č. Budějovice) 1 (0 + 1)

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále