V SEMIFINÁNLE PO PRVNÍM VÍKENDU NEROZHODNĚ

Oba soupeři si připsali po jednom debaklu. Série pokračuje v sobotu 26. března v 19 hodin v Turnově, nedělní utkání v Králově Dvoře začíná v 15 hodin.

Semifinále bylo rozehráno v sobotu 19. 3. v Turnově. Na něj nemají Králodvorští nejlepší vzpomínky. V základní části jej porazili ve své hale 7:4, v odvetě ale inkasovali nejtěžší porážku sezóny poměrem 9:1. A turnovský komplex možná zafungoval znovu, T.B.C. vysoko prohrál. Zápas byl v režii turnovských bratří Palatínů. Vojtěch sedmkrát rozvlnil síť králodvorské branky, Antonín si připsal pět asistencí. T.B.C. jim bodové hody usnadnil liknavostí v obranné činnosti.

TJ Turnov – T.B.C. Králův Dvůr 12:5 (5:1, 2:3, 5:1)

branky (asistence) T.B.C.: 08:58 Patrik Kovářík, 21:24 Petr Duchek (Pavel Dvořák), 31:57 Pavel Dvořák (Petr Duchek), 39:58 Michal Kubert (Radek Križko), 52:34 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný)

střely: 30:21 (11:9, 8:5, 11:7)

vyloučení: 2:3

využití: 1:1

Před nedělním zápasem Králodvorští analyzovali sobotní debakl na videozáznamu a poučili se. Kvalitně blokovali turnovské střely, kterých opět nebylo málo. Hosté přesto vedli poté, co do vlastní branky nešťastně tečoval Kovářík. Po faulu na Dvořáka v polovině první třetiny vyrovnal z nájezdu Križko. Dvěma góly během poslední minuty prvního dějství pak T.B.C. odskočil do vedení, které už nepustil a dosáhl rekordní výhry. Diváci viděli skutečný týmový výkon, prosadilo se 8 střelců. Lví podíl na výsledku má vynikající výkon Sunkovského v domácí kleci.

T.B.C. Králův Dvůr – TJ Turnov 10:1 (3:1, 3:0, 4:0)

branky (asistence) T.B.C.: 15:30 Radek Križko, 19:22 Michal Kubert (Petr Duchek), 19:55 Nathan Kračunov (Marek Sluka), 26:10 Jaroslav Pokorný (Tomáš Pokorný), 30:40 Pavel Dvořák (Radek Križko), 31:24 Martin Štěpnička (Nathan Kračunov), 45:37 Petr Duchek (Radek Križko), 58:08 Tomáš Pokorný (Jaroslav Pokorný), 59:04 Michal Kubert (Radek Križko), 59:41 Martin Štěpnička

střely: 24:30 (10:12, 8:9, 6:9)

vyloučení: 1:1