Králův Dvůr

VALNÁ HORMADA T.B.C. 27.8.2009!

Zdravím všechny členy T.B.C.,

máme tu konec prázdnin a tím začátek nové sezóny 2009/2010, která startuje v polovině září. Vzhledem k tomu, že se nám po osmi letém čekání a hraní zápasů mimo město Králův Dvůr, splnil sen a máme konečně vlastní sportovní halu, která nám přinese daleko kvalitnější zázemí, ale hlavně kvalitní podmínky k trénování, dojde k některým změnám v organizaci oddílu, změnám času tréninků a kvalitnější možnosti vybavení atd.

Vzhledem k těmto důvodům si Vás dovoluji pozvat na Valnou hromadu T.B.C., která se uskuteční tento čtvrtek od 17:45 – cca19:00 hod. právě v naší nové sportovní hale v Králově Dvoře(vedle ZŠ Jungmanova), kde se sozvíte bližší informace pro sezónu 2009/2010. Pozvánka platí jak pro hráče, tak samozřejmě pro rodiče našich svěřenců. Chtěl bych Vás požádat o maximální účast. Jedná se o první takto kompletní setkání členů T.B.C., jelikož si to již situace vyžaduje, vzhledem k tomu, že již máme 120 registrovaných členů a v letošním roce bychom chtěli přivítat dalších cca 40 členů.

Program Valné hromady T.B.C.:

1. Úvodní slovo
2. Struktura a chod oddílu
3. Tréninky a vybavení hráčů
4. Diskuze
5. Závěr

Po skončení Valné hromady je od 19:00 hod. v hale trénink Mužů A+B, tak pokud budete chtít zůstat není problém.

Těším se na viděnou ve čtvrtek

Milan Karšňák
předseda oddílu T.B.C.
tel.: 604 889 632

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…