LUCERN Králův Dvůr

VEDENÍ V BARÁŽI

Spartak Pelhřimov – T.B.C. Králův Dvůr 5:9 (1:3, 3:4, 1:2)
branky (asistence) T.B.C.: 01:56 Nathan Kračunov (Radek Križko), 11:12 Nathan Kračunov (Karel Horký), 12:58 Tomáš Pokorný (Marek Sluka), 23:29 Michal Kubert, 25:48 Marek Sluka, 26:29 Marek Sluka (Michal Kubert), 31:30 Radek Križko (Michal Kubert), 54:33 Michal Kubert (Petr Duchek), 59:47 Radek Križko (Michal Kubert)
vyloučení: 2:0
využití: 0:2
diváků: 112
zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 27 – Tomáš Novák 13
střely: 18:36
Školní tělocvična v Pelhřimově patří mezi ty skromnější florbalové stánky a její tribuna rozhodně neslibuje lámání diváckých rekordů. I tak tam v sobotu 16. dubna byla solidní sportovní kulisa, k níž přispěli i králodvorští fanoušci, kteří doprovodili svůj tým.
T.B.C. soupeře vysoko přestřílel. Navíc hrál disciplinovaně, bez vyloučení. Naopak s chutí využil obě přesilovky, které mu Spartak nabídl. To už ale bylo za rozhodnutého stavu. Nejprve Králodvorští odskočili do třígólového náskoku, který ale domácí v poslední minutě první třetiny a na začátku druhého dějství stáhli na nejtěsnější rozdíl. Pak T.B.C. dosáhl až na pětigólový rozdíl.
Spartak to nevzdal, do konce třetiny dvěma trefami korigoval a v polovině třetí části snižil na rozdíl dvou branek. Závěr zápasu si však hosté pohlídali.
Statistiky si s pěti body (2+3) vylepšil Kubert, nejlepším hráčem utkání byl za T.B.C. vyhlášen Sluka (2+1). Vítězství však slavil především týmový přístup. Trenér Michálek nicméně potlačuje předčasnou euforii: „Pelhřimovští náš současný tým herně neznali a možná i podcenili. Další zápasy ještě budou těžké.“

07.11.2018

Mladší žáci padli až ve finále

Mladších žáků se na sobotním turnaji ujal jako hlavní trenér Dušan Tót. Mladým hráčům T.B.C. se od prvního utkání dařilo,…