Vstup dorostu do sezóny na domácí půdě vyšel skvěle!

Dva zápasy dorostenců zhodnotil trenér J. Pokorný:
T.B.C. – Olymp Praha 5:4
První zápas nás čekal Olymp Praha. Naše převedená hra byla velice slušná a několikrát jsme zvedali fanoušky ze sedadel sportovní haly. Ze začátku se hrál vyrovnaný florbal přesto to po šesti minutách bylo 3:0 pro soupeře. Důležitá branka na 3:1 přišla před koncem 1.třetiny, ta nás zdravě nakopla od té chvíle jsme diktovali tempo zápasu a hlavně také začali přidávat branky. Po skončení utkání jsme se mohli radovat z konečné výhry 5:4!
Branky T.B.C.: 2x Eliáš, Major, Zeman, Paulát
T.B.C. – Prague Tigers 5:5
Druhý zápas nás čekal Prague Tigers. Soupeře jsme dobře znali, věděli jsme, že hrají důrazný rychlý florbal a taky to tak bylo. Utkání bylo fyzicky hodně náročné, spousty střetů a osobních soubojů. Soupeř nás trestal ze středu po nedůrazu před brankovištěm, kde jsme nechávali balónky volné a soupeř mohl dorážet pohodlně do naší sítě. Po dvou třetinách to bylo 3:5 pro našeho soupeře. Ve 3.třetině jsme Tigers dostali pod tlak a mohli jsme se radovat ze 2 střelných gólů, které nakonec určily stav utkání 5:5! Velká škoda byla, že tři vteřiny před koncem utkání jsme zahodili 100% šanci dát gól na 6:5, ale i tak si myslím, že hráči podali skvělý výkon a makali až do konce.
Branky T.B.C.: 2x Eliáš 2x Lešuk, Paulát

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále