Králův Dvůr

VÝPRASK NA DĚKANCE

Od třetí minuty sehráli Králodvorští nejlepší půlhodinu zápasu, korunovanou dvěma góly Kračunova. Jenže ty znamenaly jen korekci skóre. T.B.C totiž během prvních tří střídání třikrát inkasoval. Kračunov byl nakonec vyhlášen nejlepším hráčem týmu. Jeho lajna s juniorem Vlčkem a Petrmichlem na křídlech a s Kováříkem a Syrovátkem v obraně tentokrát jako jediná absolvovala utkání v plusu. Po faulech na Kračunova navíc hráli Králodvorští dvě přesilovky, bohužel nevyužité.
Naopak domácí hned svou první přesilovku po vyloučení Syrovátka využili a do konce třetiny skórovali ještě dvakrát, přičemž šestá branka padla z trestného střílení. Dlužno dodat, že Mukařov během dvou třetin ještě čtyřikrát nastřelil tyč Pohlovy klece.
Další dvě oslabení už T.B.C. ubránil a ve třetím dějství se opět hrála vyrovnaná partie. Dojem z ní pokazily až dvě branky z brejků domácích v poslední minutě, které daly výsledku snad až příliš krutou podobu.
TJ Sokol Mukařov – T.B.C. Králův Dvůr 8:2 (3:1, 3:1, 2:0)
branky (asistence) T.B.C.: 14:49 Nathan Kračunov (Jan Petrmichl), 30:12 Nathan Kračunov (Tomáš Vlček)
střely: 21:23 (8:7, 7:10, 6:6)
vyloučení: 2:3
využití: 1:0

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…