Králův Dvůr

Výsledkový servis z třetího březnového víkendu

Třetí březnový víkend patřil především naší mládeži. Z dospělých složek odehrál své zápasy pouze B-tým, naopak se do bojů vrhly oba týmy mladších žáků a dorostenci.


B-tým

Béčko si letos vede velmi dobře a v Edenu chtělo své dobré výkony potvrdit. V prvním utkání s Hlásnou ale naši hráči prohrávali v osmnácté minutě 3:0. Po tří a půl minutovém úseku v prostředí části ale bylo vše jinak. První útočná formace zavelela k obratu a branky si připsali jak Vlček, tak oba bratři Pokorní, přičemž Tomáš dokázal překonat gólmana soupeře hned dvakrát. Pražané se ale nevzdali a dokázali se dostat opět do vedení 5:4. Skóre srovnal nejprve Jaroslav Pokorný a o vítězství a třech bodech pro T.B.C. rozhodl Jiří Kulhavý.

Druhé sobotní utkání mělo přinést souboj prvních dvou týmů tabulky. T.B.C. se měl postavit SSK Future. V první části se oba soupeři spíše oťukávali a jediný úspěšný zásah si připsal barrandovský Michal Soukup. Začátek druhé třetiny našemu Béčku nevyšel a Future přidal další tři góly. T.B.C. se ale znovu pokusilo o obrat. Do konce druhé periody dvakrát skóroval Vavruška a jednou Herejt. Bohužel pro naší mužskou zálohu ale ve třetí patnácti minutovce soupeř znovu skóroval. A to hned čtyřikrát. Z našich řad dokázal skóre jen korigovat Vlček a devět sekund před koncem Kulhavý.

T.B.C. – Hlásná – DDM Praha 10 B 6:5 (0:2, 4:1, 2:2)

Branky T.B.C.: 19:24 Tomáš Vlček (Michal Kubert), 19:46 Tomáš Pokorný (Michal Kubert), 21:26 Jaroslav Pokorný (Tomáš Vlček), 22:57 Tomáš Pokorný (Patrik Vavruška), 41:09 Jaroslav Pokorný (Michal Kubert), 41:38 Jiří Kulhavý (Jan Kudela)

SSK Future Barrandov – T.B.C. 8:5 (1:0, 3:3, 4:2)

Branky T.B.C.: 20:24 Patrik Vavruška, 22:45 Patrik Vavruška (Jaroslav Pokorný), 29:20 Matěj Herejt (Jan Kudela), 42:00 Tomáš Vlček (Jaroslav Pokorný), 44:51 Jiří Kulhavý (Michal Kubert)

Komentář vedoucího Dominika Kameše: „Do prvního utkání jsme vstoupili velice vlažně a soupeř nám také utekl. Důležité ovšem je, že se nevzdáváme a skóre jsme dokázali dokonce dvakrát otočit v náš prospěch. Ve druhém zápase proti lídrovi jsme opět inkasovali jako první my, a to dokonce čtyřikrát. Proti týmu takovýchto parametrů se to ale dohání špatně. V obou zápasech jsme si všichni neodpustili několik „fatálů“, které nás stály zisk bodů i z druhého utkání. Příště budeme silnější.“


Dorost

Dorostenci hráli v neděli na Jižním Městě a bohužel smolně. První zápas proti Bučisu Králováku utekl jen o jediný gól a ve druhém zápase kluci nedokázali dohnat ztrátu z první poloviny utkání.

FC Bučis Team – T.B.C. 6:5 (2:1, 2:2, 2:2)

Branky T.B.C.: 02:24 Pavel Paulát (Filip Kračmer), 26:23 Martin Eliáš (Robert Křikava), 27:37 Adam Lešuk, 34:04 Martin Eliáš (Pavel Paulát), 40:57 Pavel Paulát (Martin Eliáš)

T.B.C. – FbK Olymp Praha 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)

Branky T.B.C.: 15:46 Roman Major (Pavel Paulát), 33:06 David Zeman (Martin Eliáš), 42:42 Jiří Dolejš (Tomáš Novák)

Komentář trenéra Dušana Tóta: „Turnaj dorostu se bodově a herně vůbec nevyvedl. Spousta nesmyslných chyb v naší obraně, kdy nedokážeme pobrat soupeře u naší brány. Ve druhém zápase kluci neplnili pokyny trenéra a s takovým přístupem se nikdo nikam neposune. Tento turnaj jsme měli hratelné soupeře a dalo se uhrát pohodlně 6 bodů. Pokud hráči nezmění svůj přístup k florbalu a nebudou se chovat jako tým, nemůžou chtít vyhrávat zápasy.“


Mladší žáci

T.B.C. – FBC Říčany bílí 5:2
BLACK ANGELS 2006 – T.B.C. 1:7
T.B.C. – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:2

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „Turnaj mladších žáků dnes musím hodnotit velice kladně, jak herně, tak výsledkově. První zápas s Říčany byl na turnaji pro nás dá se říci nejtěžší. Soupeř nám dlouho vzdoroval a první polovina byla herně vyrovnaná. V druhé části se nám začala dařit kombinace a soupeře jsme přehráli v poměru 5:2 Říčany nás v zápase hlavně zlobili z brejkových situací, které jim ale moc nevycházeli.

Druhý zápas s Black Angeles až na pár nepřesností z naší strany byl odehraný velmi dobře. Dobře jsme pracovali jak do obranné, tak do útočné fáze. Zápas jsme měli celou dobu pod naší kontrolou a soupeře jsme téměř nepustili do vážnější šance, i když Blackové nějaké ty náznaky občas v zápase měli, tak se nám je podařilo včas zneškodnit a dobře odbránit. Za dobře odvedenou práci v zápase, jsme byli odměněni vysokou výhrou 7:1.

Ve finále turnaje nás čekala FBŠ Bohemians Praha. Naši ve finále hráli pěkný florbal a soupeř vůbec nestíhal naše tempo hry. Na klukách bylo vidět, že chtějí vyhrát a doslova si hru užívali. Krásné kombinace zakončené do prázdné branky vždy trenéra potěší. Navíc dodržování všech pokynů ze střídačky, bylo splněno do puntíku. Finálový výsledek 7:2 hovořil za vše. Vždy, ale na prvním místě je, že ta hra kluky musí bavit a když se podaří turnaj i výsledkově, je to třešnička na dortu. Díky kluci za dobře odvedenou práci a zítra na tréninku budeme pracovat na těch pár nepřesnostech z turnaje.“


Mladší žáci Blue

SK Alien Nation Dobřichovice – T.B.C. 0:2
Wizards DDM Praha 10 black – T.B.C. 4:11
TJ Lokomotiva Rakovník – T.B.C. 2:5

Komentář trenéra Dušana Tóta: „Sice se uhájilo domácí prvenství, ale po herní stránce jsem byl hodně zklamaný. U spousty hráčů se pořad nedokážeme odrazit od nedostatků v herním projevu, základním dovednostem hráče, pohybu a plnění pokynu trenéra. V tréninku jsou záměrně zařazována cvičení, která nám mají pomoci a vše je hráčům vysvětlováno, proč to je. Když už se nám to trochu povede na tréninku, neumíme to použit v zápase. Pokud kluci tyhle věci, co se učíme nebudou zkoušet, opravdu je to nikam neposune a můžeme hrát pouze tu plácanou, co byla vidět dnes. Nebýt posil Michala a Tobiho, nevím, jak by to dopadlo. Děkuji bratrům Pokorným za půjčení kluků na dnešní turnaj.“

Autor: Dominik Kameš

Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…