LUCERN Králův Dvůr

Výsledkový servis z třetího březnového víkendu

Třetí březnový víkend patřil především naší mládeži. Z dospělých složek odehrál své zápasy pouze B-tým, naopak se do bojů vrhly oba týmy mladších žáků a dorostenci.


B-tým

Béčko si letos vede velmi dobře a v Edenu chtělo své dobré výkony potvrdit. V prvním utkání s Hlásnou ale naši hráči prohrávali v osmnácté minutě 3:0. Po tří a půl minutovém úseku v prostředí části ale bylo vše jinak. První útočná formace zavelela k obratu a branky si připsali jak Vlček, tak oba bratři Pokorní, přičemž Tomáš dokázal překonat gólmana soupeře hned dvakrát. Pražané se ale nevzdali a dokázali se dostat opět do vedení 5:4. Skóre srovnal nejprve Jaroslav Pokorný a o vítězství a třech bodech pro T.B.C. rozhodl Jiří Kulhavý.

Druhé sobotní utkání mělo přinést souboj prvních dvou týmů tabulky. T.B.C. se měl postavit SSK Future. V první části se oba soupeři spíše oťukávali a jediný úspěšný zásah si připsal barrandovský Michal Soukup. Začátek druhé třetiny našemu Béčku nevyšel a Future přidal další tři góly. T.B.C. se ale znovu pokusilo o obrat. Do konce druhé periody dvakrát skóroval Vavruška a jednou Herejt. Bohužel pro naší mužskou zálohu ale ve třetí patnácti minutovce soupeř znovu skóroval. A to hned čtyřikrát. Z našich řad dokázal skóre jen korigovat Vlček a devět sekund před koncem Kulhavý.

T.B.C. – Hlásná – DDM Praha 10 B 6:5 (0:2, 4:1, 2:2)

Branky T.B.C.: 19:24 Tomáš Vlček (Michal Kubert), 19:46 Tomáš Pokorný (Michal Kubert), 21:26 Jaroslav Pokorný (Tomáš Vlček), 22:57 Tomáš Pokorný (Patrik Vavruška), 41:09 Jaroslav Pokorný (Michal Kubert), 41:38 Jiří Kulhavý (Jan Kudela)

SSK Future Barrandov – T.B.C. 8:5 (1:0, 3:3, 4:2)

Branky T.B.C.: 20:24 Patrik Vavruška, 22:45 Patrik Vavruška (Jaroslav Pokorný), 29:20 Matěj Herejt (Jan Kudela), 42:00 Tomáš Vlček (Jaroslav Pokorný), 44:51 Jiří Kulhavý (Michal Kubert)

Komentář vedoucího Dominika Kameše: „Do prvního utkání jsme vstoupili velice vlažně a soupeř nám také utekl. Důležité ovšem je, že se nevzdáváme a skóre jsme dokázali dokonce dvakrát otočit v náš prospěch. Ve druhém zápase proti lídrovi jsme opět inkasovali jako první my, a to dokonce čtyřikrát. Proti týmu takovýchto parametrů se to ale dohání špatně. V obou zápasech jsme si všichni neodpustili několik „fatálů“, které nás stály zisk bodů i z druhého utkání. Příště budeme silnější.“


Dorost

Dorostenci hráli v neděli na Jižním Městě a bohužel smolně. První zápas proti Bučisu Králováku utekl jen o jediný gól a ve druhém zápase kluci nedokázali dohnat ztrátu z první poloviny utkání.

FC Bučis Team – T.B.C. 6:5 (2:1, 2:2, 2:2)

Branky T.B.C.: 02:24 Pavel Paulát (Filip Kračmer), 26:23 Martin Eliáš (Robert Křikava), 27:37 Adam Lešuk, 34:04 Martin Eliáš (Pavel Paulát), 40:57 Pavel Paulát (Martin Eliáš)

T.B.C. – FbK Olymp Praha 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)

Branky T.B.C.: 15:46 Roman Major (Pavel Paulát), 33:06 David Zeman (Martin Eliáš), 42:42 Jiří Dolejš (Tomáš Novák)

Komentář trenéra Dušana Tóta: „Turnaj dorostu se bodově a herně vůbec nevyvedl. Spousta nesmyslných chyb v naší obraně, kdy nedokážeme pobrat soupeře u naší brány. Ve druhém zápase kluci neplnili pokyny trenéra a s takovým přístupem se nikdo nikam neposune. Tento turnaj jsme měli hratelné soupeře a dalo se uhrát pohodlně 6 bodů. Pokud hráči nezmění svůj přístup k florbalu a nebudou se chovat jako tým, nemůžou chtít vyhrávat zápasy.“


Mladší žáci

T.B.C. – FBC Říčany bílí 5:2
BLACK ANGELS 2006 – T.B.C. 1:7
T.B.C. – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:2

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „Turnaj mladších žáků dnes musím hodnotit velice kladně, jak herně, tak výsledkově. První zápas s Říčany byl na turnaji pro nás dá se říci nejtěžší. Soupeř nám dlouho vzdoroval a první polovina byla herně vyrovnaná. V druhé části se nám začala dařit kombinace a soupeře jsme přehráli v poměru 5:2 Říčany nás v zápase hlavně zlobili z brejkových situací, které jim ale moc nevycházeli.

Druhý zápas s Black Angeles až na pár nepřesností z naší strany byl odehraný velmi dobře. Dobře jsme pracovali jak do obranné, tak do útočné fáze. Zápas jsme měli celou dobu pod naší kontrolou a soupeře jsme téměř nepustili do vážnější šance, i když Blackové nějaké ty náznaky občas v zápase měli, tak se nám je podařilo včas zneškodnit a dobře odbránit. Za dobře odvedenou práci v zápase, jsme byli odměněni vysokou výhrou 7:1.

Ve finále turnaje nás čekala FBŠ Bohemians Praha. Naši ve finále hráli pěkný florbal a soupeř vůbec nestíhal naše tempo hry. Na klukách bylo vidět, že chtějí vyhrát a doslova si hru užívali. Krásné kombinace zakončené do prázdné branky vždy trenéra potěší. Navíc dodržování všech pokynů ze střídačky, bylo splněno do puntíku. Finálový výsledek 7:2 hovořil za vše. Vždy, ale na prvním místě je, že ta hra kluky musí bavit a když se podaří turnaj i výsledkově, je to třešnička na dortu. Díky kluci za dobře odvedenou práci a zítra na tréninku budeme pracovat na těch pár nepřesnostech z turnaje.“


Mladší žáci Blue

SK Alien Nation Dobřichovice – T.B.C. 0:2
Wizards DDM Praha 10 black – T.B.C. 4:11
TJ Lokomotiva Rakovník – T.B.C. 2:5

Komentář trenéra Dušana Tóta: „Sice se uhájilo domácí prvenství, ale po herní stránce jsem byl hodně zklamaný. U spousty hráčů se pořad nedokážeme odrazit od nedostatků v herním projevu, základním dovednostem hráče, pohybu a plnění pokynu trenéra. V tréninku jsou záměrně zařazována cvičení, která nám mají pomoci a vše je hráčům vysvětlováno, proč to je. Když už se nám to trochu povede na tréninku, neumíme to použit v zápase. Pokud kluci tyhle věci, co se učíme nebudou zkoušet, opravdu je to nikam neposune a můžeme hrát pouze tu plácanou, co byla vidět dnes. Nebýt posil Michala a Tobiho, nevím, jak by to dopadlo. Děkuji bratrům Pokorným za půjčení kluků na dnešní turnaj.“

Autor: Dominik Kameš

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT