výsledkový servis za leden

Družstva T.B.C. v měsíci lednu.

A-tým stihl odehrát za měsíc leden tři zápasy. Prvním soupeřem mu byl tým z Náchodu.
Zápas to byl velice těžký, soupeř vedl po polovině zápasu o tři branky. Hráči zápas nicméně nezabalili a dokázali zápas vyrovnat. Soupeř ještě jednou dokázal odskočit do rozdílu dvou branek, ale i tentokrát naši hráči dokázali najít recept na vyrovnání. Vyrovnávací trefu si schovali až do poslední minuty základní části. Na řadu přišlo prodloužení, kde byl úspěšnější soupeř.

V druhém zápase letošního roku, tentokrát naši hráči v domácím prostředí přivítali TJ Turnov. V tomto zápase šlo opravdu o hodně. Oba týmy se chtějí vyhnout nepříjemné baráži. Na první branku si fanoušci v hale museli počkat do třinácté minuty, kdy se prosadil domácí tým. Hosté v závěru první třetiny dokázali dvěma brankami v závěru zápas otočit. Druhá třetina byla velká bitva a fanoušci v hale se snažili vehementně podpořit tým TBC. Ve třetí třetině domácí hráči přiložili pod kotel, hnáni svými fanoušky, zápas dokázali vyrovnat a nakonec i zvítězit! Všechny tři body tak zůstaly doma.

V posledním lednovém zápase naši hráči jeli do Čakovic, kde se utkali s místními
Prague Tigers. I v tomto zápase šlo o mnoho. Neboť soupeř je v těsné blízkosti při pohledu na tabulku. Zápas byl především soubojem obran. První třetinu dokázali naši hráči vyhrát s jednobrankovým rozdílem. Ve druhé části se dvakrát prosadil soupeř a utkání otočil. Ve třetí třetině se tentokrát prosadili opět jednou brankou naši hráči a utkání dospělo do prodloužení. Tentokrát bylo úspěšnější naše družstvo. Díky tomu si může A-tým připsat další dva body do tabulky. Na konci ledna jim tak připadá osmá příčka tabulky.

Výsledky: TBC 7:8pp Florbal Primátor Náchod; TBC 4:3 TJ Turnov; TBC 3:2pp Prague Tigers

Jak si vedla naše ostatní družstva?

Muži „Bodehráli své dvě utkání v pražských Radlicích. Soupeři jim byli domácí
Panthers Praha C a TJ Sokol Královské Vinohrady C. Hráči svedli dva velmi vyrovnané zápasy, ale bohužel horší zakončení je stálo body. Z Radlic tak hráči odjížděli bez bodů.

Výsledky: TBC 4:7 Panthers Praha C; TBC 2:4 TJ Sokol Královské Vinohrady C

Muži „Cv lednu odehráli dva turnaje. První je čekal v Dobříši, kde v prvním zápase porazili Černošice B a ve druhém podlehli Panthers Praha E. Na konci ledna hráče čekal další turnaj. Ten se hrál ve městě hermelínů – Sedlčanech.  První zápas hráči TBC prohráli s C-týmem Dobříše. Zápas ztratili až na konci třetí třetiny. Druhý zápas odehrál C-tým proti pořádajícímu celku
FbK 1996 Příbram. Zde byli naši hráči úspěšnější a přivezli tři body.

Výsledky: TBC 4:3 SK Alien Nation B; TBC 4:7 Panthers Praha E; TBC 3:6 TJ Sokol Dobříš C;
TBC 6:5 FbK 1996 Příbram

Junioři odehráli svůj turnaj v Čakovicích. Jejich soupeři jim byli Floorball Club Falcon a Prague Tigers. První zápas byl jednoznačně v režii našich hráčů. Soupeře prakticky nepouštěli do téměř žádných šancí. První zápas tak skončil vysokým vítezstvím. Druhý zápas byl od začátku vyrovnaný a ve velmi vysokém tempu, který nastavily oba týmy. Hra i skóre se přelévaly ze strany na stranu. Rozhodnout musely nakonec až nájezdy. Zde svou kvalitu předvedli hráči TBC a zaslouženě připsali bod navíc.

Výsledky: TBC 9:1 Floorball Club FALCON; TBC 5:4pn Prague Tigers

Dorostenci jedou na vítězné vlně! V novém roce odehráli čtyři zápasy a ještě neokusili hořkost porážky a dokázali soupeřům nastřílet úctyhodných jedenatřicet branek. V polovině ledna odehráli své zápasy v domácím prostředí, kde nejdříve vyzvali Black Angels B a následně Říčany. Druhý turnaj odehráli poslední víkend v lednu na pražském Třebešíně. Zde byli jejich soupeři
Pitbulls Kolín a Sparta Praha. Aktuálně se tak tým drží na skvělém třetím místě druhé dorostenecké ligy.

Výsledky: TBC 8:2 Black Angels B; TBC 7:3 FBC Draci Říčany; TBC 7:3 FBC Pitbulls Kolín;
TBC 9:4 Sparta Praha YELLOW

Starší žáci svůj první turnaj v novém roce hráli na Vinohradech. Nejdříve se měli utkat s Kralupami. Tento zápas se ale neuskutečnil, jelikož soupeř se nedostavil k utkání. Tím pádem byl zápas kontumován v náš prospěch. Další zápas hráči již sehráli proti domácímu týmu TJ Sokol Královské Vinohrady. V tomto utkání byl soupeř efektivnější a dokázal zvítězit. V posledním zápase byl vyzyvatelem tým z Kutné Hory. Tento zápas dospěl až do nájezdů, kde byli úspěšnější naši starší žáci. Ti tak na turnaji skončili na třetím místě.

Další turnaj odehráli tentokrát před domácími fanoušky. Vinou různých nemocí a lyžařských kurzů odehráli naši žáci v slabší sestavě. Doma bohužel ani jednou nedokázali zvítězit a tak další turnaj odehrají o koš níže.

Výsledky: TBC 5:0 Kralupy Wolves; TBC 2:6 TJ Sokol Královské Vinohrady; TBC 2:1pn FBC Kutná Hora;
TBC 1:6 FAT PIPE Start98; TBC 1:10 Kanonýři Kladno bílí; TBC 2:6 FBC Kutná Hora

Mladší žáci svůj rok 2023 začali v Mladé Boleslavi, kde nenašli přemožitele! V prvním zápase nejdříve dokázali porazit Bohemians. Následně remizovali Wizards Praha, který skončil bezbrankovým skóre. Poté vybojovali dvě vítězství, nejdříve těsně porazili Olymp Praha a následně nedali žádnou šanci domácímu týmu Mladé Boleslavi. Na turnaji tak brali první místo a postoupili do nejvyššího výkonnostního koše. Ten je čeká na konci února.

Nejprve ale náš tým musel odehrát svůj domácí turnaj, který se hrál na konci ledna, kde pořádal třetí koš. Na domácím turnaji dostali šanci se předvést i naši další hráči, kteří nabírali své první zkušenosti mezi mladšími žáky. Nejprve naši žáci těsně podlehli Floorball Falcon, poté remizovali se Střešovickým Tatranem. Pak bohužel přišla porážka s Bohemians a na konec turnaje dokázali porazit pražskou Spartu.

Výsledky: TBC 4:1 FbŠ Bohemians Praha; TBC 0:0 Wizards DDM SO Praha 10;
TBC 3:2 OLYMP PRAHA Zeus; TBC 3:0 Florbal Mladá Boleslav; TBC 1:2 Floorball Club FALCON;
TBC 3:3 Tatran Střešovice; TBC 0:3 FbŠ Bohemians Praha; TBC 2:0 Sparta Praha BLUE

Elévové v lednu odehráli jediný turnaj. Ten odehráli na Praze 4. Zde naši hráči dokázali těsně porazit Bohemians Praha. Poté následovaly dvě porážky od týmů Panthers Praha a Kanonýrů Kladno. V posledním zápase dokázali remizovat s týmem Žraloci Příbram.

Výsledky: TBC 5:4 FbŠ Boheminas Praha; TBC 1:5 Kanonýři Kladno; TBC 5:8 Panthers Praha;
TBC 4:4 FBC Žraloci Příbram