ŽÁCI: PLNÝ BODOVÝ ZISK Z UNIHOC ARÉNY

Starší žáci v dalším kole urvali plný bodový zisk 6 bodů v pražských Dejvicích. Soupeři tentokráté byly týmy Sparta Praha a Red Dragons Hořovice.

T.B.C. – Red Dragons Hořovice  6:1   (2:1,2:0,2:0)

branky: Oriš (Splavec)

Votava (Oriš)

Mušinský (Malý)

Oriš (Votava)

Votava (Splavec)

Oriš (Svoboda)

komentář: Celé utkání bylo jasně v naší režii.

Jinak z prvního zápasu proti Hořovicím si můžete zakoupit i fotografie. zde máte odkaz www.allstarfoto.com a při objednání zadejte slevový kód ALLSTAR08 a obdržíte slevu 25% z ceny.

T.B.C. – AC Sparta Praha C   6:5   (1:3,1:1,4:1)

branky:  Votava

Splavec

Splavec (Svoboda)

Oriš (Jindra)

Svoboda (Jindra)

Malý (Svoboda)

komentář: Do tohoto utkání jsme vstoupili velice vlažně a soupeř nás hned několikrát potrestal. V polovině utkání jsme stáhli hru na 2 lajny a hned to začalo přinášet ovoce a během necelé jedné minuty jsme dokázali srovnat z 2:5 na 5:5 a vítěznou branku jsme přichystali soupeři do poslední minuty.

sestava: Vrána,Sunkovský,Darebný,Šarf,Splavec,Dubský,Malý,Jindra,Oriš,Šnaidauf,Šafrová,Hrušovský,Just,Svoboda(C),Haber a Mušinský.