Králův Dvůr

ŽÁCI: SUPER VÝKON A 2 VÝHRY

V prvním zápase nás čekal celek DDM Horní Počernice, který se nachází na spodku tabulky a od prvních minut bylo jasné kdo bude asi pánem na hřišti. Našemu celku se vydařil vstup do zápasu a již po 1:31 jsme vedli 3:0 a tím zadělali na rekordní žákovskou výhru 13:4. V poslední třetině se blýskl 6 góly kapitán mužstva Patrik Svoboda, který se posunul právě na tuto třetinu z postu obránce do utočné linie a Ivan Darebný 7 asistencemi v zápase.

T.B.C.  –  DDM Horní Počernice     13 :4   (3:1,3:1,7:2)

branky a asist.: 1. Jahnl (Darebný), 1. Michálek (Darebný), 2. Jahnl (Darebný), 17. Michálek (Darebný), 23. Jahnl (Darebný), 24. Michálek (Svoboda), 27. Svoboda, 28. Svoboda (Jahnl), 29. Svoboda (Raková), 31. Michálek (Svoboda), 34. Svoboda (Jahnl), 34. Svoboda (Darebný), 36. Svoboda (Darebný).

Ve druhém zápase nás čekal již opoznání těžší soupeř a to celek AC Sparta Praha florbal B, který byl posílen o hráče z vyšší soutěže, ale náš celek se tohoto faktu nezalekl a zaslouženě vyhrál 6:3. V tomto zápase se skvělým výkonem prezentoval mladý utočník David Kohout který zaznamenal svoje 2 premiérové góly v této soutěži, když pokaždé vymetl pavučinku soupeřovi klece.

T.B.C. – AC Sparta Praha Florbal B   6 : 3    (2:1,2:2,2:0)

branky a asist.: 5. Darebný (Svoboda), 8. Kohout (Jahnl), 15. Darebný (Jahnl), 26. Kohout, 31. Darebný (Jahnl), 39. Jahnl (Darebný).

Sestava: Hrabě, Šnaidauf, Just, Svoboda, Kohout, Raková, Darebný, Jahnl a Michálek.

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…