Králův Dvůr

ŽÁCI: TEPRVE DRUHÁ PORÁŽKA V SEZÓNĚ!

Starší žáci bojovali o víkendu s Future B o první místo v lize.


Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – SSK Future B 1:8(0:2,0:4,1:2)


Z pohledu Future bylo poznat, že mají k našemu týmu respekt a tak povolali proti našim žákům brankáře a dva hráče z A-týmu. Do páté minuty to byl vyrovnaný zápas, o zápase  rozhodla šestá minuta, kdy nejprve Future vstřelilo branku a v hned vzápětí z buly vstřelilo druhou a po 20 sekundách třetí. Nám se podařilo snížit, ale branka Jiráska nebyla uznána(míček se odrazil od zadní horní tyčky ven). Druká třetina probíhala jako ta první, vyrovnaný průběh, ale mezi osmou a desátou minutou opět tři branky. Poté už se naše hra uplně rozpadla a spíš než na hru se naši hráči soustředili na sporné výkony rozhodčích a chyby toho druhého. Musím uznat, že soupeř byl daleko florbalovější a bylo znát na hráčích Future, že to hrají o nějaký ten rok déle než naši. Jen mě mrzí chování hlavné strších žáků k mladším, když v sobotu dělali strašné chyby všichni. tak se z tohoto zápasu poučte a začněte opět vyhrávat.


Branky T.B.C.: Splavec V.( Jindra J.)


Sestava T.B.C.: Sunkovský K., Křížek L. – Jindra J., Svoboda P., Hrušovský J., Dubský D., Šnaidauf V. – Splavec V, Oriš J., Votava J., Jirásek L., Porubčan L., Darebný I., Malý V., Mušinský J., Just T.


Podobné články

27.03.2024

T.B.C. v měsíci březen

Ze světa T.B.C. A-tým rozehrál svoji sérii o záchranu v Národní lize. K prvnímu utkání série mířili hráči do Pelhřimova. Vstup do první…