LUCERN Králův Dvůr

ŽÁCI: TEPRVE DRUHÁ PORÁŽKA V SEZÓNĚ!

Starší žáci bojovali o víkendu s Future B o první místo v lize.


Tipsport T.B.C. Králův Dvůr – SSK Future B 1:8(0:2,0:4,1:2)


Z pohledu Future bylo poznat, že mají k našemu týmu respekt a tak povolali proti našim žákům brankáře a dva hráče z A-týmu. Do páté minuty to byl vyrovnaný zápas, o zápase  rozhodla šestá minuta, kdy nejprve Future vstřelilo branku a v hned vzápětí z buly vstřelilo druhou a po 20 sekundách třetí. Nám se podařilo snížit, ale branka Jiráska nebyla uznána(míček se odrazil od zadní horní tyčky ven). Druká třetina probíhala jako ta první, vyrovnaný průběh, ale mezi osmou a desátou minutou opět tři branky. Poté už se naše hra uplně rozpadla a spíš než na hru se naši hráči soustředili na sporné výkony rozhodčích a chyby toho druhého. Musím uznat, že soupeř byl daleko florbalovější a bylo znát na hráčích Future, že to hrají o nějaký ten rok déle než naši. Jen mě mrzí chování hlavné strších žáků k mladším, když v sobotu dělali strašné chyby všichni. tak se z tohoto zápasu poučte a začněte opět vyhrávat.


Branky T.B.C.: Splavec V.( Jindra J.)


Sestava T.B.C.: Sunkovský K., Křížek L. – Jindra J., Svoboda P., Hrušovský J., Dubský D., Šnaidauf V. – Splavec V, Oriš J., Votava J., Jirásek L., Porubčan L., Darebný I., Malý V., Mušinský J., Just T.


Podobné články

29.09.2021

29.9. Všechny tréninky zrušeny!

Dnes 29.9.2021 jsou všechny tréninky ZRUŠENY z důvodu konání schůze zastupitelstva města ve sportovní hale!!! Děkujeme za pochopení.