Králův Dvůr

ŽÁCI: VÝHRA A REMÍZA

Starší žáci uhráli další 4 body!!!


Za dalšími velice důležitými body jsme se vydali na Francouzské lyceum. Jeli jsme posíleni o další nové hráče a s vidinou 6 bodů.


Hned na úvod jsme dostali celek Hořovic, který měl před naším vzájemným duelem pouhé 3 body a krčil se někde u spodku tabulky. Takže se dalo očekávat naše jasné vítězství ale opak byl pravdou. Do zápasu vstoupili naši hráči jako by se nic nemohlo stát a že se asi soupeř porazí sám. Jenže Hořovice vycítili svoji šanci a po první třetině jsme prohrávali 1:0. Hned na začátku 2 třetiny přidal soupeř další branku a náš tým se konečně začal probouzet a vypracovávat šance při kterých mnohdy zívala odkrytá branka soupeře ale našim útočníkům jako by nepřálo štěstí. Až vše uťal obránce Svoboda který v přesilové hře propálil vše co mu stálo v cestě a dal tak návod našim útočníkům jak vyzrát na Hořovického brankáře. Do konce druhé třetiny jsme na konec ještě stačily srovnat když se trefil v další přesilovce nový hráč Vojta Splavec. Třetí třetina začala naším náporem ze kterého jsme vytěžili branku a zdálo se že by jsme mohli utkání dovéct do vítězného konce, jenže Hořovice stačily ještě srovnat a tak zápas skončil pro nás ostudnou remízou.


T.B.C. – Red Dragons Hořovice 3:3


branky: Svoboda (Jindra)


            Splavec (Oriš)


            Oriš (Splavec)komentář: Hráči mě velice zklamali svým přístupem k utkání, mysleli že vše půjde samo. Na konec jsme byli rádi i za remízu, protože ke konci zápasu soupeř nastřelil tyč.


T.B.C. – Sparta Praha C   6:0


Ke druhému zápasu jsme nastoupili značně posilněni odpoledním jídlem a touhou odčinit raní nezdar v podobě remízi. Již od první minuty bylo vidět že soupeř má z našeho mužstva značný respekt a vyčkával na naše chyby po kterých by hrozil smrtícími brejky. Jenže náš tým se takových to chyb vyvaroval a tak se z utkání stala jasná záležitost v prospěch T.B.C.


branky:  Splavec ( Svoboda)


                    Oriš (Svoboda)


                    Splavec (Jahnl)


                     Jindra


                    Oriš (Splavec)


                    Jindra ( Oriš)


Komentář: celé utkání probíhalo jasně v naší režii a bylo znát že všichni chtějí odčinit raní nezdar. Jen doufám že i takto bude hrát proti Future. trenéři


sestava:                Lukáš Křížek ( Haber Vojtěch)


                           Josef Jindra          Svoboda Patrik


                                Dubský Daniel       Hrušovský Jan


                      Oriš Jan        Splavec Vojtěch      Jahnl Jakub


                Mikuška Jan       Mušinský Jan        Darebný Ivan


               Šafrová Klára      Šnaidauf Václav      Just Tomáš 


                      


              


Podobné články

30.01.2024

Ze světa T.B.C.

A-tým v novém roce zatím stále čeká na první výhru. První lednovou neděli se náš tým představil v domácím prostředí s druhým týmem.. číst dále