LUCERN Králův Dvůr

ŽÁCI: VÝHRA A REMÍZA

Starší žáci uhráli další 4 body!!!


Za dalšími velice důležitými body jsme se vydali na Francouzské lyceum. Jeli jsme posíleni o další nové hráče a s vidinou 6 bodů.


Hned na úvod jsme dostali celek Hořovic, který měl před naším vzájemným duelem pouhé 3 body a krčil se někde u spodku tabulky. Takže se dalo očekávat naše jasné vítězství ale opak byl pravdou. Do zápasu vstoupili naši hráči jako by se nic nemohlo stát a že se asi soupeř porazí sám. Jenže Hořovice vycítili svoji šanci a po první třetině jsme prohrávali 1:0. Hned na začátku 2 třetiny přidal soupeř další branku a náš tým se konečně začal probouzet a vypracovávat šance při kterých mnohdy zívala odkrytá branka soupeře ale našim útočníkům jako by nepřálo štěstí. Až vše uťal obránce Svoboda který v přesilové hře propálil vše co mu stálo v cestě a dal tak návod našim útočníkům jak vyzrát na Hořovického brankáře. Do konce druhé třetiny jsme na konec ještě stačily srovnat když se trefil v další přesilovce nový hráč Vojta Splavec. Třetí třetina začala naším náporem ze kterého jsme vytěžili branku a zdálo se že by jsme mohli utkání dovéct do vítězného konce, jenže Hořovice stačily ještě srovnat a tak zápas skončil pro nás ostudnou remízou.


T.B.C. – Red Dragons Hořovice 3:3


branky: Svoboda (Jindra)


            Splavec (Oriš)


            Oriš (Splavec)komentář: Hráči mě velice zklamali svým přístupem k utkání, mysleli že vše půjde samo. Na konec jsme byli rádi i za remízu, protože ke konci zápasu soupeř nastřelil tyč.


T.B.C. – Sparta Praha C   6:0


Ke druhému zápasu jsme nastoupili značně posilněni odpoledním jídlem a touhou odčinit raní nezdar v podobě remízi. Již od první minuty bylo vidět že soupeř má z našeho mužstva značný respekt a vyčkával na naše chyby po kterých by hrozil smrtícími brejky. Jenže náš tým se takových to chyb vyvaroval a tak se z utkání stala jasná záležitost v prospěch T.B.C.


branky:  Splavec ( Svoboda)


                    Oriš (Svoboda)


                    Splavec (Jahnl)


                     Jindra


                    Oriš (Splavec)


                    Jindra ( Oriš)


Komentář: celé utkání probíhalo jasně v naší režii a bylo znát že všichni chtějí odčinit raní nezdar. Jen doufám že i takto bude hrát proti Future. trenéři


sestava:                Lukáš Křížek ( Haber Vojtěch)


                           Josef Jindra          Svoboda Patrik


                                Dubský Daniel       Hrušovský Jan


                      Oriš Jan        Splavec Vojtěch      Jahnl Jakub


                Mikuška Jan       Mušinský Jan        Darebný Ivan


               Šafrová Klára      Šnaidauf Václav      Just Tomáš 


                      


              


Podobné články