žáci získali 3 body

K dalším dvěma utkáním jsme vyrazili na TJ Radlice, kde jsme se utkali s týmy Wizards Praha a Nusle B

Wizards – T.B.C.        8:1
V tomto zápase bylo od počátku jasné kdo bude pánem na hřišti. Hráči wizards nás v podstatě k ničemu nepustili a po první třetině, kterou jsme prohráli 3:0, začali být někteří hráči nervozní a zklamaní. Ve 3. minutě druhé třetiny za stavu 5:0 jsme střídali brankáře. Soupeř si pak svůj náskok pohlídal a my pouze snížili golem Jana Oriše na 8:1.

Branky
: Oriš (Jahnl)

T.B.C. – Nusle B     7:4
K tomuto utkání jsme šli s trochou nejistoty z prvního zápasu. Ale po prvních chvílích nervozita spadla. Dvakrát jsme prohrávali ale my dokázali hned odpovědět. A po golu na 3:2, který nás poslal do vedení, jsme hráli co jsme potřebovali a bez větších chyb v obraně. Hráči Nuslí si nevěděli rady a my měli i trochu štěstí. Nakonec jsme zápas dovedly do výtězného konce a zvítězili 7:4.

Branky
: Jahnl (Votava J.), Svoboda (Oriš), Jahnl (Oriš), Oriš (Svoboda), Votava J. (Jahnl), Oriš, Svoboda (Oriš)

Hodnocení: Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon ve druhém utkání, kde hráli uplně jinak než první zápas, který byl z naší strany velmi nepovedený.