LUCERN Králův Dvůr

ŽENY: VÍTĚZNÁ PREMIÉRA NAD BOHEMKOU!

V sobotu 15.9. 2012 nastoupilo družstvo žen T.B.C ke svému prvnímu ligovému zápasu proti soupeřkám z Fbš Bohemians C. Do zápasu jsme nastoupili s tím, že budeme hrát hru, co se učíme a popereme se o první body.


 


T.B.C. KRÁLŮV DVŮR – FBŠ Bohemians C 3:2


 


První třetina byla vyrovnaná a nabídla mnoho šancí na obou stranách, ale gólmanky obou celků své týmy podržely, až do doby kdy v 8. minutě po rychlém oklepnutí míčku po mantinelu se hráčky T.B.C. dostali do brejku 2 na 1, který vyřešila přesnou střelou pod břevno Pavlisová, a T.B.C vedlo 1:0. Soupeřky se ovšem nevzdaly a ke konci třetiny zatlačily naše hráčky a odměnou jim bylo, bohužel pro T.B.C., vyrovnaní na 1:1, když si naše obránkyně nepohlídaly hráčku mezi sebou a dali ji až příliš prostoru zpracovat míček otočit se pohodlně vyrovnat.


Do druhé třetiny se tedy šlo za vyrovnaného stavu a zápas začínal zase od začátku. Během třetiny hráčky přebíraly iniciativu zápasu a byly lepším týmem. Vypracovaly si i mnoho šancí, které bohužel gólem neskončily. Za to soupeř vytěžil z minima šancí gól, který vstřelil v čase 19:59. Po standartní situaci na polovině hřiště nahodila hráčka Fbš Bohemians C míček na naši branku a ten smolně zapadl k levé tyči branky. Eliška Klánová, která hájila branku T.B.C. viděla míček až na poslední chvíli, kvůli hradbě těl hráček před sebou, a už nedokázala včas zareagovat. Po druhé třetině tedy soupeřky vedly 1:2.


Cíl ve třetí třetině byl jasný, nechat na hřišti všechno a pokusit se otočit zápas. Hru více kontrolovaly hráčky T.B.C. a odměnou jim bylo vyrovnaní, o které se postarala Počtová. Nutno podotknout, že gól to byl parádní. Pavlisová z rohu hřiště žabkou přihrála na Počtovou, která trefila míček z první ze vzduchu a tím nedala golmance šanci. Hra se poté na chvíli vyrovnala a soupeřky měli řadu šancí, ale nás podržela dobrými zákroky Klánová. Poté se potvrdilo heslo ,, nedáš dostaneš´´, soupeřky neproměnily svoji šanci na rozdíl od našich hráček. Do vedení nás poslala Růžičková, když se nejlépe zorientovala před brankou a poslala příklepem míček do branky, 3:2 pro T.B.C. a do konce zápasu zbývala minuta čtvrt. V tu chvíli měly holky za úkol držet míček u branky soupeřek, což se jim dařilo a i když se ke konci Fbš Bohemians snažily vyrovnat hráčky T.B.C. výborně bránily a vedení udržely.


 


Závěrem: Poděkovaní za předvedený výkon a nasazení. Hlavní bylo nesvěšení hlav za nepříznivého stavu. Ale sezona je ještě dlouhá a proto makáme dál. Taky nutno poděkovat fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. Děkujeme.


 


Sestava: Klánova; Hrášková (c), Počtová, Sajdlerová, Podroužková; Pavlisová, Malcová, Růžičková, Štětková, Chýlová, Odlasová

Podobné články

19.06.2020

Informace ohledně Soustředění 2020

Jak už jsme dříve informovali, letošní soustředění se uskuteční! Dlouhou dobu jsme řešili situaci ohledně dopravy, která se kvůli situaci…

Novinky

Generální partner

Partneři

MSMT