Králův Dvůr

Zpět

Áčko mužů vysoce porazilo Jaroměř a vede Národní ligu!

Začátek zápasu nevypadal na hladkou výhru, když po první třetině Jaroměř vedla 2:0, ale hned na začátku druhé třetiny zavelel k obratu kapitán Horký a pak se již roztrhl pytel s góly v síti Jaroměře až na konečných 9:2! Hráčem utkání byl zvolen Tomáš Vlček, který zaznamenal dvě branky a dvě asistence a níže si můžete poslechnout i jeho hodnocení zápasu.

T.B.C. – TJ Sokol Jaroměř 9:2

Branky (asistence) T.B.C.: 20:14 Karel Horký, 25:04 Jakub Votava (Tomáš Vlček), 25:29 Jan Olšiak (Karel Horký), 27:01 Tomáš Vlček (Jakub Uhřík), 34:16 Jan Olšiak (Karel Horký), 36:12 Tomáš Vlček (Jakub Uhřík), 44:43 Matěj Kodl (Petr Duchek), 46:40 Petr Duchek (Pavel Dvořák), 57:18 Martin Štěpnička (Tomáš Vlček)